Adviesprijs 8.500,70 € incl. BTW
Perfecte oppervlakteresultaten dankzij verwarmde slang.
Ook ideaal voor dikvloeibare materialen zoals VOC-lak.
Het TempSpray-systeem verhit het materiaal direct in de slang en zorgt zo voor perfecte viscositeit zonder verdunnen, voor optimaal aanbrengen van de verf
| Article number | 2341496 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | lak, grondverf, beits, impregneerverf, olie, vet |
| Max. grootte mondstuk | 0,023" |
| Max. transporthoeveelheid | 2,6 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 25 MPa |
| Max. druk | 250 bar |
| Gewicht op frame | 26 kg |
| Gewicht op wagen | 29 kg |
| Vermogen | 1,3 kW |
| Spanning | 230 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | bovenbak star aanzuigsysteem |
| Technologie | membraanpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
