Adviesprijs 62,95 € incl. BTW
Comfortabel en milieuvriendelijk behang verwijderen - dat is mogelijk met de behangafstomer van WAGNER. Gebruik de kracht van stoom voor het eenvoudig verwijderen van behang zonder chemische toevoegingen. Een groot bereik en veiligheid op het werk is gegarandeerd dankzij de 3,7 m lange warmte-isolerende slang. Een lange stoomtijd maakt de behandeling van grote oppervlakken mogelijk zonder onderbrekingen. Moeiteloos werken wordt mogelijk gemaakt door de lichte en handige stoomplaat. Dankzij het cooltouch-ontwerp en een doordacht ventielsysteem werkt u altijd veilig. De hoge werksnelheid komt vooral tot uiting bij het verwijderen van hardnekkig behang.
De meegeleverde kleine stoomplaat maakt het makkelijker om te werken op moeilijk bereikbare plaatsen en zorgt voor een professioneel resultaat. Bovendien krijgt u een spatel die het verwijderen van het behang nog makkelijker maakt.
Snel en eenvoudig verwijderen van oud behang met waterdamp
Voor gebruik op muren en plafonds Producteigenschappen
100% milieuvriendelijk, geen chemische toevoegingen nodig
Groot bereik met 3,7 m lange slang
Veilig werken dankzij warmtegeïsoleerde slang en doordacht klepsysteem
Lange stoomtijden zorgen voor ononderbroken stomen van grote vlakken
Dubbelwandig ribontwerp zorgt voor een lage buitentemperatuur van het reservoir
Gelijkmatige stoomverdeling op de muur
Incl. kleine stoomplaat en spatel
| Article number | 2404466 |
|---|---|
| Stoomtijd | max. 70 min |
| Reservoirvolume | 4 l |
| Opgenomen vermogen | 2.000 W |
| Luchtslanglengte | 3,7 m |
| Ooppervlak grote stoomplaat | 280 x 200 mm |
| Grootte kleine stoomplaat | 150 x 75 mm |
| Afmetingen (B x H x D) | 32,2 x 22 x 30,9 cm |
| Gewicht | 2,4 kg |