Adviesprijs 15.486,79 € incl. BTW
De WAGNER zuigerpomp HeavyCoat 950 G is een zeer krachtig hydraulisch airless spuitapparaat en is bijzonder geschikt voor grote commerciële projecten waar materialen zoals brandwering, dispersie, latex, glasweefsellijmen, corrosiebescherming, dikvloeibare materialen, bitumen of airless spuitpleister worden aangebracht.
Het hoge pompvermogen van 8 l/min maakt lange slanglengtes mogelijk - ideaal voor grote projecten zoals gevelrenovatie of gebouwrenovatie.
Praktische details, zoals de in hoogte verstelbare dissel en de draaibare pompeenheid SwingCart, maken de HeavyCoat 950 G zuigerpomp eenvoudig te reinigen en compact tijdens het transport.
Het hydraulische airless apparaat werkt op benzine en is dus ideaal voor gebruik op bouwterreinen zonder elektriciteit.
Veelzijdig inzetbaar dankzij hoog pompvermogen
Licht ondanks vermogen: compacte maten voor eenvoudig transport
Innovatieve HeavyCoat producteigenschappen: Naar keuze als benzine- en elektrisch model verkrijgbaar of binnen een paar minuten om te bouwen - Snel emmers wisselen, eenvoudige reiniging en transport dankzij zwenkbare pompeenheid Swing Cart enz.
| Article number | 2332186 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Latexverven, dispersieverven, vlambeschermings- en dikkelaagmaterialen, koudverzink- en ijzerglimmerverf, Airless-spuitpleister, spuitbare lijm, anticorrosieve middelen, materialen voor een dikke coating, en bitumenachtige bedekkingsmaterialen |
| Max. grootte mondstuk | 0,052" |
| Max. transporthoeveelheid | 8,0 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 25 MPa |
| Gewicht | 76 kg |
| Vermogen | 4,1 kW |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | star aanzuigsysteem |
| Technologie | plunjerpomp |
| Aandrijving | benzine |
| Explosiebescherming | nee |
