RRP 64.473,36 inklusive moms
| Article number | 2341492 |
|---|---|
| Bearbetningsbart material | lacker, grundfärger, lasyrer, impregneringar, oljor, fetter |
| Max. munstycksstorlek | 0,023" |
| Max. matarmängd | 2,6 l/min |
| Driftstryck | 25 MPa |
| Vikt på ram | 26 kg |
| Vikt på vagn | 29 kg |
| Motoreffekt | 1,3 kW |
| Spänning | 230 V/50 Hz |
| Sugsystemsmöjligheter (ev. tillbehörsdel krävs) | överbehållare, stelt sugsystem |
| Teknik | membranpump |
| Drivning | elektrisk |
| Explosionsskydd | nej |
