Adviesprijs 16.328,95 € incl. BTW
De zuigerpomp WAGNER HeavyCoat 970 E is de krachtigste pomp uit het WAGNER assortiment en wordt hydraulisch aangedreven. Het airless spuitapparaat is geschikt voor grote commerciële projecten waar materialen zoals brandwering, dispersie, latex, glasweefsellijmen, corrosiebescherming, dikvloeibare materialen, bitumen of airless spuitpleister worden aangebracht.
Het hoge pompvermogen van 10 l/min maakt lange slanglengtes mogelijk - ideaal voor grote projecten zoals gevelrenovatie of gebouwrenovatie.
Praktische details, zoals de in hoogte verstelbare dissel en de draaibare pompeenheid SwingCart, maken de HeavyCoat 970 E zuigerpomp eenvoudig te reinigen en compact tijdens het transport.
De elektrisch aangedreven HeavyCoat 970 E SSP airless zuigerpomp is bovendien uitgerust met de SSP schepplunjer voor nog meer vermogen.
HC 970 is de sterkste hydraulische plunjerpomp van WAGNER.
Met schepplunjers voor extra vermogen (SSP)
De juiste keuze voor grote oppervlakken en zeer veelvuldig gebruik
Maximaal vermogen: met een transporthoeveelheid van 10 l/min
Innovatieve HeavyCoat producteigenschappen: Naar keuze als benzine- en elektrisch model verkrijgbaar of binnen een paar minuten om te bouwen - Snel emmers wisselen, eenvoudige reiniging en transport dankzij zwenkbare pompeenheid Swing Cart enz.
| Article number | 2332193 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Latexverven, dispersieverven, vlambeschermings- en dikkelaagmaterialen, koudverzink- en ijzerglimmerverf, Airless-spuitpleister, spuitbare lijm, anticorrosieve middelen, materialen voor een dikke coating, en bitumenachtige bedekkingsmaterialen |
| Max. grootte mondstuk | 0,056" |
| Max. transporthoeveelheid | 10,0 l/min |
| Max. bedrijfsdruk | 25 MPa |
| Gewicht | 103 kg |
| Vermogen | 5,5 kW |
| Spanning | 400 V / 50 Hz |
| Aanzuigsysteemopties (eventueel toebehoren nodig) | star aanzuigsysteem |
| Technologie | plunjerpomp |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
