Adviesprijs 817,14 € incl. BTW
De FinishControl 4000 18V accu aangedreven verfspuit maakt indruk met zijn onbeperkte bewegingsvrijheid voor het spuiten van kleinere objecten, reparatie- en renovatiewerkzaamheden. Met de StandardSpray-spuitopzetstuk is de FinishControl 4000 18V de ideale partner voor het aanbrengen van alle standaardlakken op oplosmiddel- en waterbasis. Het uitstekende thermomanagement van de accu in combinatie met de borstelloze motor zorgt voor een verlengde werktijd, langere levensduur en optimale vernevelingsprestaties.
WAGNER maakt deel uit van het merkoverkoepelende AMPShare accusysteem van BOSCH. (Opmerking: batterij en lader zijn niet bij de levering inbegrepen)
XVLP-spuitmethode met hoog luchtvolume en lage luchtdruk (tot 0,2 bar) voor fijne materiaalverstuiving en perfecte oppervlakken
Spuitopzetstuk StandardSpray - Aangenaam werken door geringe spuitnevel en compacte, extra lichte constructie
4,1 mm Visco mondstuk voor een hoge werksnelheid
Borstelloze turbine met lange levensduur voor geluidsarme werking en minder onderhoud
Variabele materiaal- en luchthoeveelhedenregeling - voor perfecte afstemming met het gekozen spuitmateriaal
Instelbare verfstraal - voor een perfecte aanpassing aan het te spuiten object
Filterwaarschuwingslampje - geeft aan wanneer het filter moet worden vervangen
Gemeenschappelijk accusysteem AMPShare - vele gereedschappen van vele professionele merken kunnen worden gecombineerd, volledig compatibel met 18V gereedschap van Bosch sinds 2008
| Article number | 2453687 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Alle standaardlakken op oplosmiddel- en waterbasis. Met extra verkrijgbaar toebehoren ook geschikt voor grondverven, lazuren, impregneringen en muurverven. |
| Max. bedrijfsdruk | 0,2 bar |
| Gewicht | 1,3 kg (excl. accu) |
| Vermogen | 370 W |
| Technologie | XVLP/HVLP |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Reservoirvolume | 1.000 ml |
