Adviesprijs 1.133,85 € incl. BTW
De FinishControl 4000 18V accu aangedreven verfspuit maakt indruk met zijn onbeperkte bewegingsvrijheid voor het spuiten van kleinere objecten, reparatie- en renovatiewerkzaamheden. Met de FineSpray-spuitopzetstuk is de FinishControl 4000 18V de ideale partner voor het aanbrengen van verf en lak met een lage viscositeit. Het uitstekende thermomanagement van de accu in combinatie met de borstelloze motor zorgt voor een verlengde werktijd, langere levensduur en optimale vernevelingsprestaties.
WAGNER maakt deel uit van het merkoverkoepelende AMPShare accusysteem van BOSCH.
XVLP-spuitmethode met hoog luchtvolume en lage luchtdruk (tot 0,2 bar) voor fijne materiaalverstuiving en perfecte oppervlakken
Spuitopzetstuk FineSpray - Aangenaam werken door geringe spuitnevel en compacte, extra lichte constructie
1,8 mm ronde spuittip voor laagviskeuze lakken en lazuren
Borstelloze turbine met lange levensduur voor geluidsarme werking en minder onderhoud
Variabele materiaal- en luchthoeveelhedenregeling - voor perfecte afstemming met het gekozen spuitmateriaal
Instelbare verfstraal - voor een perfecte aanpassing aan het te spuiten object
Filterwaarschuwingslampje - geeft aan wanneer het filter moet worden vervangen
Gemeenschappelijk accusysteem AMPShare - vele gereedschappen van vele professionele merken kunnen worden gecombineerd, volledig compatibel met 18V gereedschap van Bosch sinds 2008
| Article number | 2437240 |
|---|---|
| Verwerkbaar materiaal | Water- en oplosmiddelhoudende lakken, lakverven, oliën, scheidingsmiddelen, kunstharslakken, PVC-lakken, 2-componenten lakken, grondverven, vullers. Met extra toebehoren: Muurverven, latexverven, lijmen, afdichtmiddelen |
| Max. bedrijfsdruk | 0,2 bar |
| Gewicht | 1,9 kg (incl. accu) |
| Vermogen | 370 W |
| Technologie | XVLP/HVLP |
| Aandrijving | elektrisch |
| Explosiebescherming | nee |
| Reservoirvolume | 1.000 ml |
