Adviesprijs 56,95 € incl. BTW
Comfortabel en milieuvriendelijk behang verwijderen - dat is mogelijk met de behangafstomer van WAGNER. Gebruik de kracht van stoom voor het eenvoudig verwijderen van behang zonder chemische toevoegingen. Een groot bereik en veiligheid op het werk is gegarandeerd dankzij de 3,7 m lange warmte-isolerende slang. Een lange stoomtijd maakt de behandeling van grote oppervlakken mogelijk zonder onderbrekingen. Moeiteloos werken wordt mogelijk gemaakt door de lichte en handige stoomplaat. Dankzij het cooltouch-ontwerp en een doordacht ventielsysteem werkt u altijd veilig. De hoge werksnelheid komt vooral tot uiting bij het verwijderen van hardnekkig behang.
Snel en eenvoudig verwijderen van oud behang met waterdamp
Voor gebruik op muren en plafonds Producteigenschappen
100% milieuvriendelijk, geen chemische toevoegingen nodig
Groot bereik met 3,7 m lange slang
Veilig werken dankzij warmtegeïsoleerde slang en doordacht klepsysteem
Lange stoomtijden zorgen voor ononderbroken stomen van grote vlakken
Dubbelwandig ribontwerp zorgt voor een lage buitentemperatuur van het reservoir
Gelijkmatige stoomverdeling op de muur
| Article number | 2410385 |
|---|---|
| Stoomtijd | max. 70 min |
| Reservoirvolume | 4 l |
| Opgenomen vermogen | 2.000 W |
| Luchtslanglengte | 3,7 m |
| Ooppervlak grote stoomplaat | 280 x 200 mm |
| Afmetingen (B x H x D) | 32,2 x 22 x 30,9 |
| Gewicht | 2,33 kg |